Терехов: Рашисти завдали чергового удару по Харкову – вони б'ють по промислових об'єктах

Російські окупанти у середу, 22 лютого, вкотре обстріляли Харків – у місті пролунало кілька потужних вибухів. Про це у Telegram повідомив мер міста Ігор Терехов.

"Б'ють по Харкову. У місті пролунали вже кілька вибухів. Можливі ще пуски ракет з території росії. Будьте обережні", - повідомив міський голова.

За його словами, росіяни били по Київському району міста. Вже було зафіксовано чотири удари. Окупанти намагаються влучити у промислові об'єкти.

"Ворог цілиться по промислових об'єктах. Щодо жертв і руйнувань – інформація зараз уточнюється", - додав він.

Своєю чергою військові також закликають харків'ян не залишати укриття та повідомляють про обстріл міста ракетами С-300.

"Харків'яни, не залишайте укриття - ворог завдає ударів по місту... Ще пуски ворожих ракет - не ігноруйте тривогу! Ворог завдав ударів ракетами С-300 по місту Харкову. Не залишайте укриття до відбою тривоги!" – повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Харків і Харківська область знову зазнали рашистських ударів.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті