Тема бойових літаків для України зрушила з мертвої точки – Кулеба

Питання постачання бойових літаків для Збройних сил України "зрушило з мертвої точки". Про це сьогодні, 23 січня, в ефірі телемарафону заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Дві опції, які ще не відкриті, - це далекобійні ракети, щоб ми могли вражати тил російських окупаційних військ на території України, і бойові літаки", - заявив глава МЗС.

Причому, за його словами, заяви Нідерландів про готовність передати Україні винищувачі F-16 свідчать про зсув і питання авіації.

"Така заява означає, що тема літаків зрушила з мертвої точки. І коли вона рухатиметься зі швидкістю, сподіваємося, того ж літака, то ми швидко прийдемо до результату", - зазначив Кулеба.

Але найбільше сподівань щодо подальшої підтримки нашої країни міністр покладає на чергову зустріч у форматі Рамштайн. Зокрема, тоді можна буде чекати на рішення щодо постачання зброї різного типу.

"У нас велика війна, і на цій війні потрібні великі обсяги зброї дуже просто", - нагадав Кулеба.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський повідомив за підсумками "Рамштайну", що не всю заплановану допомогу можна публічно оголошувати.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті