Тема бойових літаків для України зрушила з мертвої точки – Кулеба

Питання постачання бойових літаків для Збройних сил України "зрушило з мертвої точки". Про це сьогодні, 23 січня, в ефірі телемарафону заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Дві опції, які ще не відкриті, - це далекобійні ракети, щоб ми могли вражати тил російських окупаційних військ на території України, і бойові літаки", - заявив глава МЗС.

Причому, за його словами, заяви Нідерландів про готовність передати Україні винищувачі F-16 свідчать про зсув і питання авіації.

"Така заява означає, що тема літаків зрушила з мертвої точки. І коли вона рухатиметься зі швидкістю, сподіваємося, того ж літака, то ми швидко прийдемо до результату", - зазначив Кулеба.

Але найбільше сподівань щодо подальшої підтримки нашої країни міністр покладає на чергову зустріч у форматі Рамштайн. Зокрема, тоді можна буде чекати на рішення щодо постачання зброї різного типу.

"У нас велика війна, і на цій війні потрібні великі обсяги зброї дуже просто", - нагадав Кулеба.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський повідомив за підсумками "Рамштайну", що не всю заплановану допомогу можна публічно оголошувати.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті