Тато виводив вошей бензином: у "ЛНР" 11-річна дівчинка загорілася від вугільної печі й впала в кому

В окупованому з 2014 року Довжанську (до перейменування - Свердловську) Луганської області 11-річна дівчинка дістала опіки голови після того, як батько намазав їй голову бензином, щоб вивести вошей. Про це повідомили місцеві пабліки та Телеграм-канал "Донбаcс. Важно" 19 січня. 

"Дівчинка перебуває в комі в ростовській лікарні. Батьки не можуть відвідати її через проблеми з документами", - пише "Донбасс. Важно".

Зазначається, що батько дівчинки помітив у неї паразитів і вирішив намазати їй голову бензином. Процедуру проводили на кухні біля вугільної печі. Буквально за кілька хвилин батьки почули крики - у доньки загорілася голова.

"Сяк-так вони змогли її загасити і викликали швидку. Дівчинку у важкому стані відвезли до Луганська, а за кілька днів перевели в ростовську лікарню", - ідеться в повідомленні. 

Підкреслюється, що батьки жодного разу не відвідали дитину. За словами матері, вони не можуть виїхати через проблеми з документами. Але тримають зв'язок із лікарями телефоном.

"Поки що прогнози невтішні. Після того, що сталося, у поліції почали перевірку", - пише місцевий Телеграм-канал.

Раніше повідомлялося, що мама 12-річної дівчинки, яка померла дорогою з російського табору, звинувачує керівництво: не відразу почали лікувати, подруг гнобили.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті