Танкіст ЗСУ зателефонував в РФ і поскаржився на погану якість російських трофейних танків, завершивши розмову словами "Слава Україні!"

В українського танкіста з позивним "Кочевник" виникли проблеми із захопленим російським Т-72Б3, які фахівці ЗСУ не змогли одразу вирішити, і він зателефонував до техпідтримки Уралвагонзаводу, отримавши відповідь на свої запитання, і зізнавшись, що дзвонить з України.  Про це пише Forbes із посиланням на Мілітарний, який зняв розмову "Кочівника" з російськими танкобудівниками на відео. 

Як повідомляється, "Кочівник" служить у 54-й механізованій бригаді української армії, яка воює в районі Краматорська на сході України та має на озброєнні у тому числі кілька колишніх російських танків Т-72Б3.

Кочівник в основному тролив росіян. Але його проблеми з 45-тонним танком, розрахованим на трьох осіб, були реальними. Танк вивергав масло. Його компресори не працювали. Електричний механізм повороту вежі постійно виходив з ладу, і екіпаж був змушений обертати вежу за допомогою рукоятки.

Як пише Forbes, Т-72Б3, який випускає "Уралвагонзавод" у Нижньому Тагілі, - один із новітніх російських танків. І на відміну, скажімо, від Т-64БВ, Т-80У або Т-72АМТ, українська промисловість не має великого досвіду роботи з цим типом.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті