Танкіст ЗСУ зателефонував в РФ і поскаржився на погану якість російських трофейних танків, завершивши розмову словами "Слава Україні!"

В українського танкіста з позивним "Кочевник" виникли проблеми із захопленим російським Т-72Б3, які фахівці ЗСУ не змогли одразу вирішити, і він зателефонував до техпідтримки Уралвагонзаводу, отримавши відповідь на свої запитання, і зізнавшись, що дзвонить з України.  Про це пише Forbes із посиланням на Мілітарний, який зняв розмову "Кочівника" з російськими танкобудівниками на відео. 

Як повідомляється, "Кочівник" служить у 54-й механізованій бригаді української армії, яка воює в районі Краматорська на сході України та має на озброєнні у тому числі кілька колишніх російських танків Т-72Б3.

Кочівник в основному тролив росіян. Але його проблеми з 45-тонним танком, розрахованим на трьох осіб, були реальними. Танк вивергав масло. Його компресори не працювали. Електричний механізм повороту вежі постійно виходив з ладу, і екіпаж був змушений обертати вежу за допомогою рукоятки.

Як пише Forbes, Т-72Б3, який випускає "Уралвагонзавод" у Нижньому Тагілі, - один із новітніх російських танків. І на відміну, скажімо, від Т-64БВ, Т-80У або Т-72АМТ, українська промисловість не має великого досвіду роботи з цим типом.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті