"Таких ударів по тилах противника буде більше". ЗСУ нанесли результативний удар по ворожому об’єкту на окупованій Луганщині

Повітряні сили ЗСУ нанесли результативний удар по ворожому об’єкту на Луганщині 13 квітня. Про це повідомив  Командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук.

"Витримавши паузу, дякую льотчикам авіації Повітряних Сил за успішний, а головне – результативний удар по ворожому об’єкту на Луганщині 13 квітня 2024 року. Українські пілоти чудово виконали роботу і повернулись на базу. Таких ударів по тилах противника буде більше, коли Україна отримає БІЛЬШЕ ракет від наших західних партнерів", - наголосив Олещук.

Як повідомлялося, 13 квітня у окупованому Луганську пролунали вибухи, внаслідок яких було знищено російську техніку в районі Луганського машинобудівного заводу. Також ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник підтвердив, що українські ракети завадили запустити виробництво на машинобудівному заводі в Луганську.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті