"Так бахнуло, аж шибки затремтіли". В окупованому Мелітополі пролунали гучні вибухи

У тимчасово окупованому Мелітополі вранці 19 вересня прогриміли гучні вибухи. Про це повідомляють читачі "ОстроВа" та мер Мелітополя Іван Федоров. 

Як повідомляють читачі "ОстроВа", близько 9:30 ранку пролунало 2 потужні вибухи орієнтовно в районі Північного переїзду. 

"Так бахнуло, аж шибки затремтіли", - йдеться у повідомленні. 

Вибухи в місті підтвердив і мер Мелітополя Іван Федоров, зазначивши, що їх було понад п'ять. Про це Федоров повідомив у Телеграм

"У поки що окупованому Мелітополі "певео" рашистів не встигає працювати. Місцеві жителі повідомляють про понад 5 вибухів. Найгучніший був у районі "Автоцветмета". Чекаємо подробиць від наших військових", - написав Федоров. 

Як повідомлялося, у Запорізькій області здетонував склад боєприпасів окупантів. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті