Т.в.о. смоленського губернатора заявив про атаку БПЛА на об'єкти паливно-енергетичного комплексу області

Два БПЛА атакували об'єкти паливно-енергетичного комплексу в Смоленській області. Про це повідомив т.в.о. губернатора регіону Василь Анохін у себе в Телеграм.

"Сьогодні близько 3-ї години ночі в селі Пересна Починковського району і в селі Диваси Смоленського району двома безпілотниками дальнього радіусу дії були атаковані об'єкти паливно-енергетичного комплексу. Жертв і постраждалих немає. Критичних пошкоджень і пожеж теж немає. Оперативні служби області працюють на місці для усунення наслідків", - написав він. 

Раніше губернатор Курської області Роман Старовойт заявив про атаку українських безпілотників на Курськ.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті