Системи Patriot можуть збивати російську авіацію на відстані до 150 кілометрів - Ігнат

Система ППО Patriot зможе збивати не лише балістичні ракети, а й авіацію РФ на відстані до 150 кілометрів. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 11 березня. 

"Patriot - це комплекс далекого радіусу дії, а Україна не має таких далекобійних зенітних систем", - сказав Ігнат. 

За його словами, ЗСУ має комплекс "Бук-М1", який має дальність дії до 40 кілометрів. С-300 працює на відстані до 70 км. Такий самий радіус дії, як і Patriot, має і SAMP/T, який Україна скоро має отримати від Франції та Італії.

За словами Ігната, РФ використовує авіацію у прифронтових зонах на півночі та півдні України. З неї наносять удари ракетами і баражуючими авіаційними бомбами. Авіація підлітає на дистанцію 30-40, 50-60 кілометрів до кордонів України чи лінії фронту та скидає такі бомби.

"Наявність комплексів Patriot або SAMP/T допоможе збивати російські літаки біля кордонів України", – заявив Юрій Ігнат.

Нагадаємо, 9 березня рашисти вперше провели масовану ракетну атаку із застосуванням "Кинджалів". 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті