Сирський заявив про майбутнє скорочення штату Генштабу та реформи

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про стратегію розвитку видів та окремих родів військ Збройних Сил України до 2035 року, яка передбачає скорочення підрозділів Генерального штабу та формування Сил безпілотних систем ЗСУ. Про це 6 червня він написав у Telegram.

"Продовжуємо удосконалювати структури військового управління. Головне наше завдання - зробити ефективнішою систему командування військами та виключити дублювання функцій. Ці заходи проводяться в рамках реалізації стратегії розвитку видів і окремих родів військ Збройних Сил України до 2035 року", - йдеться в повідомленні.

Сирський наголосив, що таке планування вперше відбувається на десятиріччя вперед. 

Відповідно до нього триває оптимізація штату Генштабу, зокрема - зменшення чисельності його підрозділів та позбавлення від невластивих функцій.

"Завдяки цьому вже посилені органи військового управління, які здійснюють командування військами в районах бойових дій", - підкреслює головнокомандувач ЗСУ.

Також він додав, що в цьому контексті формуються Сили безпілотних систем ЗС України. 

"Наша мета, незважаючи на російську агресію, - створити перспективну структуру Збройних Сил України на період до вступу в НАТО", - наголосив Сирський.

Як повідомлялося, Сирський провів засідання робочої групи з питань безпілотних систем.

Статті

Донбас Країна
04.10.2024
11:01

«Космогонія»: історія Всесвіту й цивілізації від художника з Донеччини Петра Антипа

Картина складається з більше ніж 500 частин та 9 фрагментів. Вона має 10 метрів заввишки й 200 завширшки. Точна її площа – 2086,5 квадратних метрів, і це офіційно зареєстровано у Книзі рекордів України.
Країна
03.10.2024
12:04

Росія окупувала Вугледар: воєнний експерт Владислав Селезньов про наслідки

Втративши контроль над Вугледаром, ми втрачаємо можливість наносити артилерійські удари по залізничній станції у Волновасі – це один з ключових елементів російської залізничної логістики.
Країна
02.10.2024
17:06

"Ця зима встряхне і розставить все по місцях". Як в Україні розвивають відновлювальну генерацію, завдяки і попри

Немає механізмів, які б заохочували людей і організації, щоб ця електроенергія ще й допомагала б мережі. Потрібно думати на державному рівні, як це все інтегровувати в нашу енергетичну систему.
Всі статті