Сирський, Умєров і Брагилевич доповіли Зеленському про ситуацію на фронті та забезпечення оборони

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, Міністр оборони Рустем Умєров та начальник Генштабу ЗСУ Анатолій Брагилевич доповіли Президенту України Володимиру Зеленському про ситуацію на фронті 29 травня. Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому відеозверненні 29 травня.

"Сьогодні були детальні доповіді щодо ситуації на фронті та в забезпеченні оборони від міністра оборони України Умєрова та начальника Генштабу Баргилевича. Доповідав і Головком Сирський. Відбулося напередодні чергове засідання формату "Рамштайн" - сьогодні доповіли щодо роботи стосовно наших потреб. Передусім це ППО, броньована техніка, снаряди", - сказав Зеленський.

За його словами, всі партнери повністю поінформовані щодо актуальності потреб та реальної фронтової ситуації. 

Зеленський також зазначив, що Покровський напрямок та інші донецькі напрямки - Краматорський, Курахівський - зараз залишаються надзвичайно складними, там найбільше боїв. На Харківщині, за його словами, українські сили знищують окупанта, "...і результати відчутні". 

Раніше повідомлялось, що Зеленський розповів про доповіді Умєрова, Сирського й Брагилевича та найскладніші напрямки фронту станом на 21 травня.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті