Сирський: росія накопичує сили та готується до реваншу на Лимано-Куп’янському напрямку

Російські загарбники готуються до нової хвилі наступу на Лимано-Куп'янському напрямку фронту. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, - передає 6 вересня Military Media Center.

За його словами, ворог має намір перехопити оперативну ініціативу на сході та взяти реванш. Зокрема, на Куп'янському напрямку росіяни завершують підготовку штурмових загонів, на Лиманському – замінюють війська на частини 25-ї армії, які перекинуті з території РФ.

Сирський зазначив, що на Бахмутському напрямку тривають запеклі бої, ворог намагається утримати займані позиції, але українські підрозділи "героїчно, крок за кроком, вибивають загарбників з рідної землі". 

"Основне наше завдання – забезпечити надійну оборону, не допустити втрату рубежів та позицій на Куп'янському та Лиманському напрямках, а також вийти на певні рубежі на Бахмутському напрямку. Але головне – зробити це з мінімальними втратами", - підкреслив командувач.

Як повідомлялося, РФ зосередила на Лимано-Куп’янському напрямку 110 тисяч військових.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті