Сирський: росія накопичує сили та готується до реваншу на Лимано-Куп’янському напрямку

Російські загарбники готуються до нової хвилі наступу на Лимано-Куп'янському напрямку фронту. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, - передає 6 вересня Military Media Center.

За його словами, ворог має намір перехопити оперативну ініціативу на сході та взяти реванш. Зокрема, на Куп'янському напрямку росіяни завершують підготовку штурмових загонів, на Лиманському – замінюють війська на частини 25-ї армії, які перекинуті з території РФ.

Сирський зазначив, що на Бахмутському напрямку тривають запеклі бої, ворог намагається утримати займані позиції, але українські підрозділи "героїчно, крок за кроком, вибивають загарбників з рідної землі". 

"Основне наше завдання – забезпечити надійну оборону, не допустити втрату рубежів та позицій на Куп'янському та Лиманському напрямках, а також вийти на певні рубежі на Бахмутському напрямку. Але головне – зробити це з мінімальними втратами", - підкреслив командувач.

Як повідомлялося, РФ зосередила на Лимано-Куп’янському напрямку 110 тисяч військових.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті