Сирський проведе аудит Сил оборони для виявлення підрозділів, які не бували на фронті

Головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський проводить аудит всіх Сил оборони, оскільки за 2 роки війни є підрозділи, які жодного разу не були на фронті. Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі програми "Тема з Мосейчук"

"Пан Сирський зараз робить аудит всіх Сил оборони. Чому? Тому що 2 роки поспіль кажуть, що є бригади або підрозділи, які 2 роки на війні без ротації, а є підрозділи, які жодного разу не були взагалі на фронті. Армія – 900 тисяч, умовно, 300 тисяч з ротацією воюють, а де ж тоді 600 тисяч", - зазначив Арахамія..

За його словами, під час аудиту було вже виявлено 8 тисяч осіб, які "просто прикомандировані до Генерального штабу, і не воювали". 

Арахамія вважає, що за результатами аудиту ця цифра буде набагато більша.

Голова фракції "Слуга народу"  додав, що ці працівники, яких виявив аудит, вже отримали відповідний наказ і зараз їх готують на підсилення сил на фронті.

Нагадаємо, Зеленський розповів, для чого була потрібна відставка Залужного та зміни у командуванні ЗСУ. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті