Зеленський розповів, для чого була потрібна відставка Залужного та зміни у командуванні ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зміна командування ЗСУ потрібна була для перезавантаження менеджменту армії, проте це не означає перезавантаження напрямків дій на фронті. Про це Еспресо.TV повідомляє з посиланням на інтерв'ю Володимира Зеленського Fox News.

Зеленський зазначив, що необхідність зміни командування була, тому що "деякі речі не змінювались упродовж певного часу".

"Нам потрібно бути більш швидкими. Це означає, що нам потрібно позбутись усієї бюрократії, яка в нас є. В іншому випадку, у нас немає шансу. Бути розумними, зокрема технологічно, і звичайно швидкими. Час є гроші. У нашому випадку це не гроші, а людські життя", - сказав він.

Президент сказав, що відставка Залужного була за власним бажанням, а не через конкуренцію або опозиційну думку.

"Це його вибір. Він захищав нашу країну. І за це я нагородив його званням. Я дуже йому вдячний", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, 8 лютого Зеленський призначив головнокомандувачем ЗСУ Олександра Сирського замість Валерія Залужного.

Як повідомлялося, Валерію Залужному після відставки було присвоєне звання Герой України.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті