Сирський: бої під Бахмутом тривають, окупанти готуються до відновлення наступу біля Лиману

Російська армія продовжує масовані штурми в районі Бахмута та проводить перегрупування для поновлення наступу на Лиманському напрямку. Про це 3 грудня повідомив у Телеграмі командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, на Бахмутському напрямку напружені бої тривають поблизу Богданівки. Також противник намагається наступати в напрямку міста Часів Яр.  

Разом з тим на Лиманському напрямку російські окупанти після понесених втрат перегруповуються та готуються до відновлення наступу. Водночас тут росіяни активно застосовують авіацію для ударів керованими бомбами.

Штурми російських військ тривають і поблизу Синьківки Харківської області, де війська РФ намагаються створити плацдарму та подальшого наступу на місто Куп’янськ.

Сирський зазначив, що на усіх напрямках агресор збільшив кількість використання техніки,  за допомогою якої намагається підтримати штурмові дії піхоти.

"Для продовження штурмових дій ворог використовує штурмові підрозділи сформовані з колишніх злочинців "шторм z" та "шторм v". Крім того, противник продовжує перекидати резерви з інших напрямків. Наші воїни, попри  складні умови, мужньо тримають оборону та не дають ворогу просунутись вперед", - наголосив командувач. 

Раніше Сирський повідомив, що втрати росіян на сході у вісім разів перевищують українські.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті