Син Януковича перевів свою компанію "МАКО" під російську юрисдикцію в окупованому Донецьку

Син екс-президента втікача Віктора Януковича Олександр перевів свій бізнес під російську юрисдикцію в окупований Донецьк. Про це пишуть росЗМІ.

"Як випливає з даних ЄДРЮЛ, компанія "МАКО Холдинг" Олександра Януковича ще 17 січня подала заяву про внесення відомостей до російського реєстру юридичних осіб. Заява була прийнята міжрайонною інспекцією Федеральної податкової служби №1 по Донецькій народній республіці", - пише РИА Новости.

Наразі компанія та її структури зареєстровано у Донецьку, на вулиці Артема. До переходу під російську юрисдикцію група компаній "МАКО" де-юре перебувала під українською юрисдикцією та базувалася у Краматорську.

"МАКО Холдинг" працював на ринку України з 2006 року та займався будівництвом та управлінням офісної та готельної нерухомістю, торгівлею вугіллям та промисловим обладнанням. Наразі компанія знаходиться під санкціями ЄС та США.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті