Син Януковича перевів свою компанію "МАКО" під російську юрисдикцію в окупованому Донецьку

Син екс-президента втікача Віктора Януковича Олександр перевів свій бізнес під російську юрисдикцію в окупований Донецьк. Про це пишуть росЗМІ.

"Як випливає з даних ЄДРЮЛ, компанія "МАКО Холдинг" Олександра Януковича ще 17 січня подала заяву про внесення відомостей до російського реєстру юридичних осіб. Заява була прийнята міжрайонною інспекцією Федеральної податкової служби №1 по Донецькій народній республіці", - пише РИА Новости.

Наразі компанія та її структури зареєстровано у Донецьку, на вулиці Артема. До переходу під російську юрисдикцію група компаній "МАКО" де-юре перебувала під українською юрисдикцією та базувалася у Краматорську.

"МАКО Холдинг" працював на ринку України з 2006 року та займався будівництвом та управлінням офісної та готельної нерухомістю, торгівлею вугіллям та промисловим обладнанням. Наразі компанія знаходиться під санкціями ЄС та США.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті