Син Януковича перевів свою компанію "МАКО" під російську юрисдикцію в окупованому Донецьку

Син екс-президента втікача Віктора Януковича Олександр перевів свій бізнес під російську юрисдикцію в окупований Донецьк. Про це пишуть росЗМІ.

"Як випливає з даних ЄДРЮЛ, компанія "МАКО Холдинг" Олександра Януковича ще 17 січня подала заяву про внесення відомостей до російського реєстру юридичних осіб. Заява була прийнята міжрайонною інспекцією Федеральної податкової служби №1 по Донецькій народній республіці", - пише РИА Новости.

Наразі компанія та її структури зареєстровано у Донецьку, на вулиці Артема. До переходу під російську юрисдикцію група компаній "МАКО" де-юре перебувала під українською юрисдикцією та базувалася у Краматорську.

"МАКО Холдинг" працював на ринку України з 2006 року та займався будівництвом та управлінням офісної та готельної нерухомістю, торгівлею вугіллям та промисловим обладнанням. Наразі компанія знаходиться під санкціями ЄС та США.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті