Син ватажка ПВК "Вагнер" Павло Пригожин приховує, що володіє бізнес-центром за 1,2 мільярда рублів

Син ватажка НВФ "Вагнер" Євгена Пригожина Павло таємно став власником великого бізнес-центру у Сан-Петербурзі за 1,2 млрд. рублів. Загалом у сім'ї господаря ПВК «Вагнера» знайшлося активів на 7 млрд. рублів. Про це йдеться у спільному розслідуванні телеграм-каналу «Можемо пояснити» та видання «Верстка».

"Павло Пригожин, який бере участь в українській війні в екіпіруванні НАТО, отримав у власність петербурзький бізнес-центр Sinop. Тільки його кадастрова вартість становить понад 1,2 млрд рублів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що земельна ділянка та будівля площею 20 тис. м кв. відійшли маловідомій компанії «Бізнеспроф» ще 2018 року. Угода пройшла за дивною схемою - фірма з'явилася за кілька місяців до покупки бізнес-центру, а її статутний капітал становив лише 10 тис. рублів.

У ході розслідування з'ясувалося, що основним бенефіціаром угоди став син Євгена Пригожина – Павло. За даними російського ФНП, саме він є співробітником компанії «Бізнеспроф». Павло отримував так зарплату - в 2021 його дохід склав 31 млн 700 тис. рублів.

Джерело на будівельному ринку Петербурга також підтвердило, що «за фірмою стоїть Пригожин». А телефонний номер компанії в сервісі GetContact видає такий опис: "Титкова Маша від Паші Пригожина".

Крім того, Пригожин-молодший вже є володарем частини активів своєї сім'ї. Наприклад, 2020-го він став власником компанії «Лахта Парк», яка нещодавно потрапила під санкції США. Інший його актив - "Лахта Плаза", яка володіє комплексом бізнес-апартаментів, розташованих на Приморському проїзді в Санкт-Петербурзі. Загальний дохід Павла Пригожина у всіх трьох фірмах 2020-го склав 206 млн рублів.

Також Пригожини володіють ділянками та комерційними будинками не менш ніж на 7 млрд рублів. Вони мають особняки в ЖК «Північний Версаль» площею площею понад 6 тисяч м кв. та дві квартири в Петербурзі. Крім того, власник ПВК «Вагнера» таємно купив бізнес-центр «Морська столиця», де розташовується «ПВК Вагнер Центр». Зараз тільки кадастрова вартість об'єкта становить 4,38 млрд. рублів.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті