Син ватажка ПВК "Вагнер" Павло Пригожин приховує, що володіє бізнес-центром за 1,2 мільярда рублів

Син ватажка НВФ "Вагнер" Євгена Пригожина Павло таємно став власником великого бізнес-центру у Сан-Петербурзі за 1,2 млрд. рублів. Загалом у сім'ї господаря ПВК «Вагнера» знайшлося активів на 7 млрд. рублів. Про це йдеться у спільному розслідуванні телеграм-каналу «Можемо пояснити» та видання «Верстка».

"Павло Пригожин, який бере участь в українській війні в екіпіруванні НАТО, отримав у власність петербурзький бізнес-центр Sinop. Тільки його кадастрова вартість становить понад 1,2 млрд рублів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що земельна ділянка та будівля площею 20 тис. м кв. відійшли маловідомій компанії «Бізнеспроф» ще 2018 року. Угода пройшла за дивною схемою - фірма з'явилася за кілька місяців до покупки бізнес-центру, а її статутний капітал становив лише 10 тис. рублів.

У ході розслідування з'ясувалося, що основним бенефіціаром угоди став син Євгена Пригожина – Павло. За даними російського ФНП, саме він є співробітником компанії «Бізнеспроф». Павло отримував так зарплату - в 2021 його дохід склав 31 млн 700 тис. рублів.

Джерело на будівельному ринку Петербурга також підтвердило, що «за фірмою стоїть Пригожин». А телефонний номер компанії в сервісі GetContact видає такий опис: "Титкова Маша від Паші Пригожина".

Крім того, Пригожин-молодший вже є володарем частини активів своєї сім'ї. Наприклад, 2020-го він став власником компанії «Лахта Парк», яка нещодавно потрапила під санкції США. Інший його актив - "Лахта Плаза", яка володіє комплексом бізнес-апартаментів, розташованих на Приморському проїзді в Санкт-Петербурзі. Загальний дохід Павла Пригожина у всіх трьох фірмах 2020-го склав 206 млн рублів.

Також Пригожини володіють ділянками та комерційними будинками не менш ніж на 7 млрд рублів. Вони мають особняки в ЖК «Північний Версаль» площею площею понад 6 тисяч м кв. та дві квартири в Петербурзі. Крім того, власник ПВК «Вагнера» таємно купив бізнес-центр «Морська столиця», де розташовується «ПВК Вагнер Центр». Зараз тільки кадастрова вартість об'єкта становить 4,38 млрд. рублів.

Статті

Світ
06.06.2023
13:42

«Бєлгородська область стала новим Донбасом». Російські ЗМІ про Україну

«Можливо, це пов'язано з тим, що ситуацію в ДНР курирують одні федеральні структури, за судову систему відповідають інші, а Держдума і Рада Федерації перебувають у взаємодії з третіми. І, судячи з усього, всім цим кураторам разом було ніяк не...
Країна
05.06.2023
13:17

«Мамо, забери мене!».  Історії двох дівчат-підлітків з Херсонщини, яких матері змогли повернути з росії після незаконного вивезення

Депортація окупантами українських дітей до росії має дуже різні форми. Це й організоване вивезення дітей-сиріт, яких там швиденько «прилаштовують» у нові «сім’ї», і поїздки під приводом оздоровлення чи відпочинку, і виїзд через залякування...
Донбас
04.06.2023
21:24

Виявляється, у нас є той, про кого не можна говорити. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Ми зобов'язані оголосити в Республіці конкурс на найкращий ескіз пам'ятника бійцям ПВК "Вагнер". І цей пам'ятник має бути встановлений у центрі Артемівська. Бійці "Вагнера" - це героїчно сміливі люди, які "виколупували" ворога з кожного метра землі...
Всі статті