Сили ППО знищили уночі 23 із 31 ворожих "шахедів"

Українська протиповітряна оборона знищила 23 із 31 ворожого "шахеда", якими російські війська атакували частину українських територій у ніч на 23 лютого. Про це повідомляють Повітряні сили.

"Протиповітряною обороною знищено 23 ударних БПЛА в межах Одеської, Миколаївської, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської областей", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в ніч на 23 лютого противник атакував 31 ударним БПЛА типу ️ "Shahed"" (Приморсько-Ахтарськ - рф, мис Чауда - Крим).

Також ворог здійснив атаку трьома зенітними керованими ракетами С-300 (Донеччина), протирадіолокаційною ракетою Х-31П та двома крилатими ракетами Х-22 (акваторія Чорного моря).

Як повідомлялося, Бундестаг з другої спроби таки проголосував за надання Україні ракет Taurus.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті