Бундестаг з другої спроби таки проголосував за надання Україні ракет Taurus

Німецький парламент нарешті схвалив надання Україні далекобійних ракет Taurus. Відповідну резолюцію подала на голосування парламентська коаліція, повідомляє "Громадське" з посиланням на текст документа 22 лютого.  

Як повідомляється, німецькі парламентарі рекомендували надати «необхідні далекобійні системи озброєння та боєприпаси», щоб завдавати ударів по стратегічних об'єктах у далекому тилу росіян.

Крім того, там схвалили подальше посилення українських сухопутних військ бойовими броньованими системами та захищеними машинами.

За словами народного депутата Чернєва, формулювання про "зброю далекої дії» у тексті законопроєкту — це «езопова політична мова". Оскільки інших далекобійних ракет у Німеччини немає, то йдеться саме про Taurus.

Тепер цей законопроєкт має підписати німецький канцлер Олаф Шольц.

Як зазначається, цей документ подала парламентська коаліція. 

Нагадаємо, раніше сьогодні вже було голосування за законопроєкт про надання Україні Taurus, утім тоді його подавала опозиція. Зрештою, голосування за той законопроєкт провалилося: за постачання ракет проголосували лише 182 депутати, водночас проти виступили 480. Ще п'ятеро німецьких законодавців тоді утрималися.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті