Сили ППО відбили ранкову атаку "Шахедів" по Хмельниччині

Сили протиповітряної оборони працювали по ударних безпілотниках "Шахед", які російські війська запустили по Хмельницькій області рано вранці 28 листопада. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Сергій Тюрін у Фейсбуці.

"Під час ранкової ворожої атаки працювали сили ППО. Внаслідок збиття ударного повітряного об’єкту уламки впали на дах приватного будинку на території Хмельницького району. Всі відповідні служби працюють на місці події. Дякуємо ЗСУ за надійну оборону неба над Хмельниччиною", - написав він. 

За словами Тюріна, внаслідок атаки дронів постраждалих і руйнувань нема.

Повітряну тривогу в Хмельницькій області оголосили о 04:42. Повітряні сили ЗСУ повідомили про те, що в бік регіону рухається група "Шахедів".

Як повідомлялося, через негоду на Хмельниччині від енергомережі відключено 45 населених пунктів.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті