Через негоду на Хмельниччині від енергомережі відключено 45 населених пунктів, без електроенергії залишилися майже 4 тис споживачів

Через негоду на Хмельниччині від енергомережі відключено 45 населених пунктів, без електроенергії залишилися майже 4 тис споживачів. Про це у Телеграм вранці 27 листопада повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

"У зв’язку з погіршенням погодних умов (сильних поривів вітру) у Хмельницькій області сталися порушення в роботі електричних мереж. Станом на ранок всього відключено від енергомережі - 45 населених пунктів (Хмельницький район – 29, Кам’янець - Подільський район - 16). Без електроенергії залишилися 3872  побутових споживача та 118 непобутових споживачів. Ситуація в області щодо роботи об’єктів газопостачання та водопостачання є стабільною", - повідомив Тюрін.

За його словами, станом на ранок 27 листопада по області місцями невеликий сніг, ожеледиця. Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

"Службою автодоріг на дорогах державного значення задіяні в робочому режимі 51 одиниця техніки та 25 робітників. Для ліквідації ожеледиці на вулицях та дорогах комунальної власності в окремих територіальних громадах було задіяно 17 одиниць спецтехніки та використано 0,14 тис. тонн посипочного матеріалу. Усі відповідні служби працюють", - зазначив Тюрін.

Як повідомлялося, на Одещині снігові замети паралізували рух, рятувальникам доводиться залучати навіть БТРи.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті