Сили оборони знищили ще 520 загарбників, склад боєприпасів і багато військової техніки РФ

Збройні сили України ліквідували за минулу добу 520 російських окупантів та уразили кілька десятків їхньої військовї техніки та озброєння. Про це 20 вересня повідомив Генштаб ЗСУ в Фейсбуці. 

Так, зазначається, що загальні бойові втрати противника з початку повномасштабного вторгнення станом на сьогоднішній ранок орієнтовно склали близько 273 980 осіб.  

Серед знищенної ЗСУ за добу військової техники російської армії –  сім танків, 17 бойових броньованих машин, 34 артилерійські системи, одна реактивна система залпового вогню, 37 безпілотників оперативно-тактичного рівня, 32 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн, а також три одиниці спецтехніки.

Водночас підрозділи ракетних військ уразили три ворожі пункти управління, зенітно-ракетний комплекс, склад боєприпасів та станцію РЕБ росіян.

Як повідомялося, Сили оборони просунулися і знищили до взводу росіян на Мелітопольському напрямку.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті