Сили оборони знищили понад 600 окупантів і ще один російський склад боєприпасів

Сили оборони України знищили на різних ділянках фронту 610 російських окупантів протягом доби. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ, опублікованому в Фейсбуці вранці 21 листопада.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника від початку повномасштабного вторгнення досягли близько 319 820 осіб. Також було знищено понад 30 тисяч одиниць різної військової техніки та озброєння ворога.

За даними штабу, напередодні нашим воїнам вдалося вивести з ладу шість ворожих бронемашин, чотири артилерійські системи, сім безпілотників, сім одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ, одну одиницю спецтехніки.

Крім того, українській воїни завдали двох авіаударів по зосередженню військ противника і влучили в склад боєприпасів.

Як повідомлялося, 20 листопада ЗСУ уразили два райони зосередження окупантів і три їхніх склади боєприпасів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті