Сили оборони знищили понад 600 окупантів і ще один російський склад боєприпасів

Сили оборони України знищили на різних ділянках фронту 610 російських окупантів протягом доби. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ, опублікованому в Фейсбуці вранці 21 листопада.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника від початку повномасштабного вторгнення досягли близько 319 820 осіб. Також було знищено понад 30 тисяч одиниць різної військової техніки та озброєння ворога.

За даними штабу, напередодні нашим воїнам вдалося вивести з ладу шість ворожих бронемашин, чотири артилерійські системи, сім безпілотників, сім одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ, одну одиницю спецтехніки.

Крім того, українській воїни завдали двох авіаударів по зосередженню військ противника і влучили в склад боєприпасів.

Як повідомлялося, 20 листопада ЗСУ уразили два райони зосередження окупантів і три їхніх склади боєприпасів.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті