Сили оборони завдали 4 удари по особовому складу російських військових

Сили оборони України завдали чотири удари зосередженню особового складу рашистів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 11 грудня.

"Протягом доби авіація сил оборони завдала 2 удари по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника. Підрозділи ракетних військ завдали ураження по двох районах зосередження особового складу", - зазначили у Генштабі.

Також українські ракетники уразили склад боєприпасів, пункт управління та артилерійський засіб окупантів.

Сили оборони також відбили понад 65 атак росіян на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському та Запорізькому напрямках.

У Генштабі зазначили, що на Шахтарському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

Українські воїни надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра у Херсонській області та продовжують завдавати російським загарбникам вогневого ураження.

Як повідомлялось раніше, у мережі показали знищення російського командно-спостережного пункту в Олешках.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті