ЗСУ звільнили ще одне село на Луганщині, яке саме – не називають з міркувань безпеки – Гайдай

Українські захисники звільнили ще одне село в Луганській області в останні дні. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі "Апостроф.TV" 25 січня.

"Можу тільки сказати, що це село на Луганщині", – сказав Гайдай.

Уточнюється, що назву села не оприлюднюють з міркувань безпеки.

Раніше повідомлялось, що, за словам Гайдая, деокупація Луганщини буде найважчою в Україні.

Також раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що село Бараниківка поблизу Кремінної на Луганщині рашисти перетворили на черговий полігон великогабаритного сміття.

Статті

Країна
04.02.2023
10:01

Масові перевірки переселенців на паузі: Кабмін передумав

За словами віце-прем'єр-міністра Ірини Верещук, перевірки місць проживання ВПО проводитимуться виключно у випадках звернення правоохоронних органів до органів соцзахисту населення за наявності підозри неправомірного отримання допомоги. Але чи дійсно...
Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Всі статті