Деокупація Луганщини буде найважчою в Україні – Гайдай

Деокупація Луганської області буде найважчою в Україні. Про це заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі "Апостроф.TV" 25 січня.

"Деокупація Луганської області буде, на жаль, найважчою в цілому в Україні, – сказав Гайдай. – Тому що ворог мав час, щоб підготуватись".

Він підкреслив, що рашисти продовжують стягувати резерви, продовжують суцільне мінування.

Уточнюється, що просування ЗСУ на Луганському напрямку ускладнюють також лісиста місцевість і зомбування населення путіним.

Раніше повідомлялось, що на турбазах і в порожніх будинках Луганщини рашисти розселяють кадирівців і колаборантів, що втекли з Рубіжного й Кремінної.

Статті

Країна
04.02.2023
10:01

Масові перевірки переселенців на паузі: Кабмін передумав

За словами віце-прем'єр-міністра Ірини Верещук, перевірки місць проживання ВПО проводитимуться виключно у випадках звернення правоохоронних органів до органів соцзахисту населення за наявності підозри неправомірного отримання допомоги. Але чи дійсно...
Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Всі статті