Сили оборони України встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка

Українські військові під час контрнаступу встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка, це ускладнило логістику окупаційних військ. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону "Єдині новини" 21 вересня.

"Вихід поблизу Андріївки й Кліщіївки дає нам можливість ближче підійти до траси Бахмут - Горлівка, яка вже знаходиться під нашим вогневим контролем. Туди вже дістають і міномети, і протитанкові розрахунки. Тому постачання противника на цьому напрямі вже значно ускладнилося й ускладниться в подальшому", - зазначив Євлаш.

Він додав, що Сили оборони продовжують наступати на півдні Бахмута та мають успіхи в районі Андріївки, Одрадівки та Курдюмівки. За його словами, росіяни, які стоять в обороні, мають у 7-8 разів більші втрати, ніж українці в наступі.

Раніше повідомлялось, що Україна нанесла удар по аеродрому "Саки" в окупованому Криму.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті