Сили оборони продовжують оборонну операцію і мають успіхи на флангах Бахмута - Сирський

Збройні сили України продовжують оборонну операцію і досягли певних успіхів на флангах Бахмута. Про це у Телеграм повідомив командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

"Сили оборони продовжують оборонну операцію і мають успіхи на флангах Бахмута", - написав він.

Сирський також розповів про чергового полоненого найманця з приватної військової компанії. "На Бахмутському напрямку в полон потрапив черговий орк із ПВК "ветеран", - написав Сирський. Як розповів сам військовополонений, відеосюжет про якого доповнює пост Сирського, його основним стимулом для участі у війні проти України був матеріальний інтерес, і він розраховував залишатися в роті забезпечення. Проте потрапив на передову: "Нам сказали, якщо ми не поїдемо воювати, то нас завантажать у Камаз і більше ніхто нас не побачить".

Як зазначив Сирський, той "розповів багато про ставлення командування".

Як повідомлялося, Пригожин визнав загибель у боях за Бахмут 20 тисяч найманців ПВК "Вагнера". 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті