Сили оборони на Донбасі відбили 21 атаку та знищили 2 склади боєприпасів і 2 засоби РЕБ ворога

Сили оборони України в Донецькій і Луганській областях відбили 21 атаку окупантів. Про це 1 червня у зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом минулої доби підрозділи сил оборони відбили 21 ворожу атаку", - повідомили українські військові.

Своєю чергою українська авіація минулої доби завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника. З них два удари припали на зенітно-ракетні комплекси. Також у повітрі вдалося знищити п'ять російських дронів-розвідників.

"Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби вразили 1 пункт управління, 1 артилерійський підрозділ на вогневій позиції, 2 склади боєприпасів і 2 станції радіоелектронної боротьби", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська авіація завдала дев'ять ударів по районах зосередження особового складу і техніки окупантів.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті