Сили оборони минулої доби брали участь у 23 бойових зіткненнях на Донбасі та знищили 6 артилерійських підрозділів ворога

Сили оборони України минулої доби взяли участь у 23 бойових зіткненнях у Донецькій і Луганській областях, а також знищили шість артилерійських підрозділів окупантів. Про це 4 червня у зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом минулої доби відбулося 23 бойових зіткнення", - повідомили українські військові.

Зі свого боку українська авіація за добу завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу, а також шість - по установках ЗРК противника. Також у повітрі вдалося знищити шість ворожих безпілотних розвідників, а також два ударних БПЛА "Ланцет".

"Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом минулої доби вразили пункт управління, зенітно-ракетний комплекс, 6 артилерійських підрозділів на вогневих позиціях і 3 склади боєприпасів противника", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося про знищення 11 районів зосередження противника та трьох складів боєприпасів.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті