Сили оборони мають успіх в районі Кліщіївки та Вербового - Маляр

Найактивніші бойові діі зараз відбуваються на Бахмутському напрямку. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.

"Найактивніші бойові діі зараз відбуваються на Бахмутському напрямку. Там тривають наступальні дії на півдні від Бахмута.  Гаряче зараз в Кліщіївці та Курдюмівці", - повідомила вона.

Крім того, за її словами, в районі Кліщіївки в результаті ведення наступальних (штурмових) дій Сили оборони України мали успіх.

"Противник безуспішно намагався прорвати нашу оборону в районах Ягідного та Богданівки Донецької області", - додала Маляр.

Вона також повідомила, що на Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області. Ворог прагне витіснити наші війська з займаних позиції, але безуспішно.

"Як на Авдіївському, так і Мар’їнському напрямках наші воїни, попри наступальні дії ворога, утримують позиції та проводять штурмові дії", - уточнила замміністра.

На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій.

"Маємо частковий успіх в районах Вербового та Новопрокопівки Запорізької області, витісняємо противника із займаних позицій та закріплюємось на досягнутих рубежах", - повідомила Ганна Маляр.

На Херсонському напрямку наші захисники ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення ворога та наносять ураження по тилах противника.

Як повідомлялося раніше, Сили оборони Таврійського напрямку в результаті штурмових дій мають частковий успіх у районах Вербового та Новопрокопівки Запорізької області.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті