Сили оборони ліквідували рашистів у тимчасово окупованому Токмаку завдяки місцевим жителям

Сили оборони Украъни ліквідували в тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області ворожу техніку та особовий склад окупантів. Про це повідомляє у Телеграм Центр національного спротиву (ЦНС) 11 лютого.   

Як повідомляється, "завдяки влучним ударам артилерії вдалося знищити техніку та особовий склад ворога". 

Я зазначають у ЦНС, за підтримки цивільного населення на тимчасово окупованих територіях, силам оборони вдається якісно працювати по ворожих цілях. 

"Так, напередодні, вдалося завдавати кілька точних ударів по позиціях окупантів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області", - йдеться у повідомленні. . 

"Закликаємо й надалі повідомляти нам про позиції ворога  та розміщення його складів через анонімний чат-бот. Конфіденційність гарантована", - повідомили в ЦНС. 

Як повідомлялось раніше, у Токмаку внаслідок обстрілу ліквідовано "дізнавача МНС", пошкоджено будівлю окупаційної поліції. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті