У Токмаку внаслідок обстрілу ліквідовано "дізнавача МНС", пошкоджено будівлю окупаційної поліції

Унаслідок прильоту по будівлі "адміністрації" окупантів ліквідовано "дізнавача МНС", є інші загиблі. Про це повідомило російське опозиційне видання "ASTRA" 22 грудня.

"В окупованому Токмаку Запорізької області внаслідок обстрілу пошкоджено будівлі окупаційної поліції, адміністрації та службові авто. Загинули дізнавач МНС і мирна мешканка, поранено співробітницю окупаційної адміністрації, - ідеться в повідомленні. - "ASTRA" з'ясувала, що під обстріл 21 грудня в окупованому місті потрапили: будівля військово-цивільної адміністрації та будівля так званого "ОМВС" на вулиці Центральній, 43. До окупації Токмака в цій же будівлі перебувала українська поліція". 

 

Зазначається, що внаслідок обстрілу загинули 36-річний співробітник так званого "ГУ МНС РФ по Херсонській області" Максим Анікін (див. фото) і 53-річна місцева жителька. Поранено 57-річну співробітницю окупаційної "адміністрації". Пошкоджено 4 автомобілі окупаційної "поліції": ГАЗ 53, 2 УАЗи - патріот, Фольксваген, а також кілька авто "адміністрації". У будівлях вибито вікна, пошкоджено радіатори опалення.

Раніше повідомлялося, що в Токмаку стався "приліт" по будівлі "адміністрації" окупантів.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті