"Світовий рекорд": рашисти випустили по Київу 254 крилаті ракети протягом травня

Столиця України стала світовим рекордсменом по кількості обстрілів, які зазнало місто протягом одного місяця – травня. Про це повідомила КМВА у своєму Телеграм-каналі 5 травня.

"Ніколи за історію нашої планети... Жодне місто, жодної країни... не зазнавало таких потужних повітряних атак численними гіперзвуковими аеробалістичними, балістичними, крилатими ракетами та сучасними військовими БпЛА. Стільки, скільки Київ за травень, – сказано в повідомленні. – Київ витримав. Ми витримали".

Інфографіка свідчить, що загалом 254 крилаті вбивці летіли на Київ протягом місяця.

Раніше повідомлялось, що очільник ГУР Буданов прореагував на  рашистську атаку балістичними ракетами на Київ: "Ті, хто намагався нас залякати – ви скоро про це пошкодуєте. Наша відповідь не забариться".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті