Буданов про рашистську атаку балістичними ракетами: "Ті, хто намагався нас залякати – ви скоро про це пошкодуєте. Наша відповідь не забариться"

Чергова спроба терористичних дій РФ вкотре зазнала поразки, і ті, хто намагався залякати українців, швидко про це пошкодують. Про це заявив начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов після атаки балістичними ракетами вдень 29 травня, пише Телеграм-канал відомства.

"Усі ті, хто намагався нас залякати, мріючи, що це принесе якийсь ефект, – ви дуже скоро про це пошкодуєте. Наша відповідь не забариться. Скоро всі все побачать", – сказав Буданов.

Він підкреслив, що, попри чергову атаку, усі в Україні продовжують виконувати свою роботу, залишаючись на своїх робочих місцях.

"Усі ті, хто в РФ до сих пір вірили, вірять чи, може, мріють про те, що зможуть залякати Україну, я хочу вас засмутити – це не так: усі як перебували, так і перебувають на своїх робочих місцях і продовжують виконувати свою роботу", – наголосив керівник української воєнної розвідки.

Раніше повідомлялось, що в Києві сталося падіння уламків ракети в Подільському районі. Госпіталізовано одного пораненого. Під час повітряної тривоги школярі столиці вимушені бігти до бомбосховища.

Раніше також повідомлялось, що росіяни завдали ракетного удару по селищу на Харківщині – постраждали троє літніх людей, вагітна жінка і діти.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті