Світовий банк виділив Україні понад $130 мільйонів на продовольчу безпеку

Світовий банк виділив Україні 132 мільйони доларів для забезпечення продовольчої безпеки. Про це 12 травня повідомила пресслужба Мінфіну.

"Вдячні Світовому банку за надане фінансування. Залучені кошти дадуть змогу й надалі підтримувати фінансову стабільність України та відшкодувати пріоритетні видатки, зокрема в сільськогосподарському секторі, задля поліпшення ситуації в харчовій промисловості та забезпечення продовольчої безпеки України", - заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Повідомляється, що кредит надано в рамках угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР). Ці кредитні кошти надійшли до загального фонду державного бюджету України за результатами виконання заходів, передбачених у рамках проєкту програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генпрокурор США дозволив передачу конфіскованих російських активів Україні.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті