Суровікіна допитували протягом кількох днів, його утримують "в одному місці, але не у в'язниці" – Bloomberg

Російського генерала Суровкіна допитували щодо заколоту ПВК "Вагнер" протягом кількох днів. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє американське агентство Bloomberg 29 червня.

"Протягом кількох днів військова прокуратура допитувала Сергія Суровікіна щодо його зв'язків із лідером найманців "Вагнера" Євгеном Пригожиним, за словами людини, обізнаної в цьому питанні, яка попросила не називати його імені, оскільки інформація є конфіденційною. За словами джерела, генерал утримується в одному місці, але не у в'язниці", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 56-річного Суровікіна не бачили відтоді, як у суботу закінчилося повстання найманців Вагнера, яке, за словами путіна, поставило росію на межу "громадянської війни".

"Повстання зруйнувало імідж Путіна як непереможного лідера після того, як війська "Вагнера" практично безперешкодно наблизилися до Москви на 200 кілометрів (124 милі) до того, як Пригожин наказав зупинитися", - пише Bloomberg.

Раніше повідомлялося, що в росії затримали "генерала Армагеддону" Суровікіна для придушення провагнерівських еліт.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті