Суперкубок від Армії дронів: військові вибрали трьох найпотужніших

У суперкубку FPV від Армії дронів взяли участь 14 українських виробників БПЛА, українські військові вибрали серед них трьох найпотужніших. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі 1 червня.

"Українських безпілотників на фронті буде більше – провели Суперкубок FPV від Армії дронів, – написав Федоров. – Взяли участь 14 виробників БПЛА. 18 FPV-дронів показали свої можливості представникам Сил оборони. Бойові пілоти та інструктори шкіл вибрали 3 найпотужніші безпілотники. Вони найкраще впоралися із завданнями – від швидкості розгортання до якості знищення цілей та роботи в умовах РЕБ. Це допоможе розробникам законтрактувати "пташок" до війська".

Міністр підкреслив, що саме FPV-дрони – конкурентна перевага над ворогом. Швидкі та маневрені, здатні зі снайперською точністю влучати в ціль.

"Від самого старту Армії дронів працюємо з розробниками БПЛА 24/7, – зазначив Федоров. – Робимо все, щоб українські дрони якомога швидше контрактувалися, отримували допуск до експлуатації та посилювали наших воїнів уже зараз".

Раніше повідомлялось, що українські дрони знищили російські установки "Змій Горинич" під Бахмутом.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті