Судове переслідування злочину агресії проти України: у Єврокомісії розповіли про Центр у Гаазі

Створення основних структур Міжнародного центру розслідування злочину агресії проти України в Гаазі буде завершено протягом двох місяців. Про це оголосив офіційний представник Єврокомісії (ЄК) Крістіан Віганд на брифінгу, - пише DW.Главное.

"У цьому центрі будуть безпечно зберігатися та аналізуватись докази для майбутніх судових процесів, як на рівні окремих країн, так і на міжнародному рівні. Центр об'єднає прокурорів для підготовки майбутніх справ до судового переслідування злочину агресії проти України", - пише видання з посиланням на ЄК.

Як повідомлялося, Генеральні прокурори країн, які входять до Спільної слідчої групи (JIT), підписали угоду про створення у Гаазі Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії росії, який запрацює влітку 2023 року.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті