Судове переслідування злочину агресії проти України: у Єврокомісії розповіли про Центр у Гаазі

Створення основних структур Міжнародного центру розслідування злочину агресії проти України в Гаазі буде завершено протягом двох місяців. Про це оголосив офіційний представник Єврокомісії (ЄК) Крістіан Віганд на брифінгу, - пише DW.Главное.

"У цьому центрі будуть безпечно зберігатися та аналізуватись докази для майбутніх судових процесів, як на рівні окремих країн, так і на міжнародному рівні. Центр об'єднає прокурорів для підготовки майбутніх справ до судового переслідування злочину агресії проти України", - пише видання з посиланням на ЄК.

Як повідомлялося, Генеральні прокурори країн, які входять до Спільної слідчої групи (JIT), підписали угоду про створення у Гаазі Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії росії, який запрацює влітку 2023 року.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті