Судно, в яке влучила російська ракета, мало перевозити залізну руду до Китаю

Цивільне судно, по якому росіяни нанесли ракетний удар, внаслідок чого загинула одна людина, мало перевозити залізну руду до Китаю. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков у Facebook.

"Сьогодні ураження також отримало цивільне судно, яке мало перевозити залізну руду до Китаю. Нажаль, російська ракета вбила одну людину, та поранила трьох членів екіпажу - громадян Філіпин", - зазначив Кубраков.

Також міністр додав, що це вже 21 цілеспрямована атака країни-агресора після виходу з зернової угоди. 

"За цей час країна-терорист пошкодила понад 160 об’єктів інфраструктури та 122 транспортних засоба", - зазначив Кубраков.

Як повідомлялось раніше, внаслідок удару росіян по порту Одесщини загинув лоцман. Поранені три члени екіпажу судна під прапором Ліберії.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті