Суд засудив колаборанта Сальдо до 15 років позбавлення волі

Малиновський районний суд м. Одеси визнав так званого "губернатора Херсонської області" Володимира Сальдо винним у державній зраді в умовах воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба суду..

"8 листопада 2023 року суд ухвалив вирок, яким визнав винним Сальдо Володимира Васильовича в минулому голову окупаційної "військово-цивільної адміністрації Херсонської області", нині виконуючого обов'язки "губернатора Херсонської області" (під російською окупацією), обвинуваченого у скоєні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 111, ч.5 ст. 111-1, ч. 1 ст. 436-2 КК України (державна зрада в умовах воєнного стану, колабораційна діяльність, виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників)", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, судовий розгляд відбувався у спеціальному судовому провадженні in absentia (за відсутності обвинуваченого). Під час судових дебатів сторона обвинувачення просила визнати Сальдо винним і призначити йому 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. "У свою чергу захисник Сальдо В.В. просив постановити виправдовувальний вирок у відношенні обвинуваченого", - наголошується в повідомленні.

"Оцінивши докази, які були подані сторонами кримінального провадження, суд дійшов висновку про винуватість громадянина у скоєнні кримінального правопорушення та призначив йому покарання за сукупністю кримінальних правопорушень у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна з позбавленням права займати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженнями на підприємствах, установах і організаціях всіх форм власності строком на 15 років", - йдеться в повідомленні суду.

Нагадаємо, основні активи зрадника Володимира Сальдо, його колишньої дружини та доньки було стягнуто в дохід держави.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті