Суд залишив чинним вирок Царьову – зрадника України заочно засудили до 12 років ув'язнення

Київський апеляційний суд залишив у силі вирок суду колишньому народному депутату України та кандидату у президенти Олегу Царьову. Про це 6 березня повідомляє прес-служба суду.

"06 березня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула матеріали кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника, який діє в інтересах обвинуваченого Олега Царьова на вирок Шевченківського районного суду міста Києва від 03 травня 2022 року... Скаргу, подану захисником, залишено без задоволення", - повідомили у суді.

Зазначимо, що у травні 2022 року Царьова визнали винним у злочинах за частиною 2 статті 110 та частиною 3 статті 109 Кримінального кодексу України. Нардепа-зрадника було заочно засуджено до 12 років в'язниці.

Окремо у суді зазначили, що Царьов продовжив свою антиукраїнську діяльність і після 2014 року. Зокрема, він брав активну участь спільно з російськими військовими в антилюдських заходах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що брата екс-нардепа Царьова визнали винним у тероризмі – він попросився на обмін у РФ.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті