Суд визнав Дональда Трампа і його сімейний бізнес відповідальними за шахрайство

Експрезидент США Дональд Трамп визнаний відповідальним за шахрайствою у цивільній справі в Нью-Йорку. Таким є рішення судді від 26 вересня, пише Reuters.

"У вівторок Дональд Трамп і його сімейний бізнес були визнані відповідальними за шахрайство за цивільним позовом генерального прокурора штату Летиції Джеймс, яка звинуватила колишнього президента США в незаконному завищенні своїх активів і чистих активів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рішення було винесено суддею Артуром Енгороном з суду штату Нью-Йорк на Манхеттені. Суд відмовився відхилити позов генерального прокурора штату Летиції Джеймс, яка звинуватила Дональда Трампа в незаконному роздуванні своїх активів і чистих активів, і постановив, що Трамп і компанія Trump Organization несуть відповідальність за шахрайство. 

Раніше повідомлялось, що Трамп зробив перший твіт після січня 2021 року: виклав фото, зроблене у в'язниці.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті