Суд у Ростові дав 6 років в'язниці контрактнику, який прикінчив товариша по службі в "ДНР"

У російському Ростові контрактника засудили до шести років колонії за вбивство товариша по службі на окупованій території Донецької області. Повідомлення про це є на сайті Південного окружного військового суду, - пише ТК ASTRA.

Зокрема, суд затвердив вирок Ростовського гарнізонного суду 22-річному Борису Бадмаєву, визнавши його винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень. У січні 2023 року він убив товариша по службі в лісосмузі на окупованій території "ДНР".

За версією суду, Бадмаєв побив потерпілого через "неприязні стосунки", а потім ударив його в стегно ножем. Той помер унаслідок крововтрати.

Суд також задовольнив цивільний позов сестри загиблого: засуджений має виплатити їй мільйон рублів як компенсацію моральних страждань.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті