Суд у Москві дав пенсіонеру 7 років за два антивоєнні коментарі у соцмережі

Суд у Москві засудив 63-річного пенсіонера Михайла Симонова до семи років ув'язнення у справі про «фейки» про російську армію. Про це повідомляє телеграм-канал "BILD на русском" з посиланням на проект "Сетевые свободы".

Зазначається, що прокуратура вимагала для Симонова аналогічне покарання.

За версією слідства, пенсіонер залишив у соцмережі «ВКонтакте» два коментарі:  «Убивая детей и женщин, по “Первому каналу” поем мы песни. Мы, Россия, стали безбожниками. Прости нас, Господи!» та «Российские летчики бомбят детей».

Під час засідання суду Симонов пояснив, що не збирався ображати російську армію і не знав, що його обліковий запис у "ВКонтакте" відкритий для всіх користувачів. Також чоловік повідомив, що "не вважав себе цікавою для когось особистістю".

Повідомляється також, що Симонов останні роки працював директором вагона-ресторану в потягах далекого прямування та жив у Білорусі. Його затримали 9 листопада минулого року, коли він у справах приїхав до Москви.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті