Суд присяжних зобов'язав Трампа виплатити понад $83 млн журналістці у справі про наклеп

Суд присяжних Нью-Йорка зобов'язав колишнього президента США Дональда Трампа виплатити 83,3 мільйона доларів компенсації журналістці та письменниці Джин Керролл у справі про наклеп. Про це 27 січня  пише "Настоящее время".

У травні 2023 року Трампа визнали винним у тому, що він вчинив "сексуалізовані дії" щодо Керролл у 1990-х роках, а потім зганьбив її, назвавши "брехухою". Суд наказав виплатити їй компенсацію в розмірі майже $5 млн.

Після вердикту Трамп продовжував заперечувати вчинене насильство і говорив про те, що Керролл бреше і вигадує. Журналістка подала позов про наклеп, стверджуючи, що колишній президент США зруйнував її репутацію.

Як повідомлялося, Зеленський знову звернувся до Трампа і пояснив, що його турбує.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті